انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل p2p (قسمت سوم )

Back to آموزش

انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل p2p (قسمت سوم )

انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل p2p (قسمت سوم )

انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل p2p (قسمت سوم )

شركت فني مهندسي شبكه گستران هوشمند نماينده اصلي دوربين مداربسته

در ادامه ی مقالات قبلی راجع انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل می توان به تنظیمات روی موبایل اشاره کرد که در این مقاله به ان پرداخته شده .

تنظیمات روی موبایل

بعد از مقاله ی قبلی راجع انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل ( قسمت دوم ) به تنظیمات موبایل می توان پرداخت .برای نصب نرم افزار انتقال تصویر روی موبایل به چندین روش شما می توانید اقدام کنید.
1)از طریق QR-CODE خوان : شما می توانید با نصب این نرم افزار که از برنامه ی PLAY STORE و یا بازار ( برای موبایل با سیستم عامل اندرویدی) و یا app store (برای موبایل با سیستم عامل ios ) دریافت می کنیدبه اسکن کردن نرم افزار انتقال تصویر بپردازید.
2)از طریق سی دی کوچک همراه دستگاه DVR ، نرم افزار انتقال تصویر مربوطه را روی گوشی خود بریزید و آن را نصب نمایید .برای این کار سی دی را اجرا نمایید و به دنبال گزینه ی mobile monitor از قسمت  SOFT WAREبگردید.البته این مسیر در برخی برندها شاید متفاوت باشد .
3)در صورتی که نام نرم افزار را می دانید از طریق برنامه PLAY STORE برای گوشی اندرویدی و یا app store (برای موبایل با سیستم عامل ios ) آن نرم افزار را دانلود و سپس نصب نمایید .
نکته ای که نباید فراموش کرد این است که این نرم افزار را باید متناسب با نوع سیستم عامل موبایل خود انتخاب و سپس نصب کنید برای مثال نرم افزار گوشی سامسونگ با سیتم عامل اندروید را نمی توان از پوشه سیستم عاملios  انتخاب کردو نصب کرد و در برخی از موارد شما می توانید برای گوشی هادی اندروید به جای استفاده از سی دی همراه دی وی ار ، از برنامه PLAY STORE اقدام کنیدو نرم افزار مربوطه را جستجو کنید برای گوشی هادی اپل با سیستم عامل ios  از app store می توانید استفاده کنید کافی است در قسمت جستجو نام نرم افزار را جستجو کنید .
نصب کردن این نرم افزار بسیار ساده است و با زدن چندین next به پایان می رسد .حال بعد از اتمام نصب با کلیک بر روی آیکون نرم افزار باید به  معرفی دی وی ار به نرم افزار بپردازید .
اما در مرحله نصب نرم افزار موبایل ، بعد از وارد شدن گزینه ی CLOUD را انتخاب کنید .
با کلیک بر روی نرم افزار اصولا از قسمت تنظیمات گزینه ADD  را یافته ( در برخی از برندها به شکل علامت + است ) و جدولی که باز می شود را باید پر کرد .
عموما شما در نرم افزارهای مختلف باید چهار مورد را پر کنید :
DEVICE ID( نام دلخواه وارد کنید )
SERIAL NUMBER (سریال نامبر دستگاه )
USER NAME  ( یوزر نیم  )
PASS WORD (پسورد  )
انتقال تصویر
نکته بسیار مهم : باید یوزر نیم و پسورد در این مکان دقیقا با یوزر نیم و پسورد ورودی دستگاه یکی باشد .
حال باید تنظیمات را ذخیره کنیم .کلیه این تنظیمات فقط برای بار اول انجام می شود و در دفعات بعد نیازی به این تنظیمات نیست .برای وارد کردن سریال نامبر دستگاه دو راه دارید .
الف)به صورت دستی عددی که بعد از اتصال دستگاه به اینترنت را وارد نمایید.
ب)از طریق منوی تنظیمات ، P2P در دی وی ار نرم افزار CLOUD را با نرم افزار QR-CODE خوان اسکن نمایید تا ID مربوطه را بگیرد .
انتقال تصویر
دقت نمایید در برخی از برندها شما از طریق همین صفحه تنظیمات P2P می توانید نرم افزار انتقال تصویر را نیز از طریق همان QR-CODEخوان اسکن و نصب نمایید به شکل زیر نگاه کنید .
منبع : کتاب  الکترونیکی انتقال تصویر بر روی موبایل به روشp2p نویسنده رضا شیخ انصاری

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =

Back to آموزش