aboutus
Aboutus2

شرکت فنی مهندسی شبكه گستران هوشمند ، نماینده رسمی فروش و تعمیرات تلفن سانترال پاناسونيك و کلیه تجهیزات جانبی آن با کمال افتخار و بدون تعطیلی در خدمت شماست .

شما هر کجای هستید نیاز به هرگونه خدمات در خصوص نصب و تعمیر و راه اندازی تلفن سانترال پاناسونيك دارید و یا اینکه می خواهید برای خرید تجهیزات مشاوره بگیرید کافی است با كارشناسان شركت شبكه گستران هوشمند تماس بگیرید با کمال افتخار در خدمت شما هستیم.

چنانچه نیاز به تعمیر تلفن سانترال پاناسونيك دارید بلافاصله کارشناس فنی شرکت شبكه گستران هوشمند به محل شما اعزام شده و پس از بررسی دقیق پیش فاکتور و هزینه خدمات را ارائه نموده و در صورت تمایل شما اقدام به تعمیر می نمایند و پس از انجام کار صورت وضعیت صادر نموده و امضا رضایت و تحویل مشتری اخذ می گردد .

کلیه مشتریان شركت شبكه گستران هوشمند در سیستم CRM ثبت می گردند و روند کاری شما در یک پروسه منظم اداری و به صورت اتوماتیک قرار میگیرد و به هر دلیلی مشتری از عملکرد قسمت فنی شرکت شبكه گستران هوشمند رضایت نداشت مراتب طی سه سطح کارشناس ارشد،مدیر داخلی و مدیر کل بررسی و رفع تقص می گردد چرا که شعار ما :

رضایت مشتری و کیفیت کار ضامن بقای ما در عرصه رقابت است.”

مديريت و پرسنل شركت شبكه گستران هوشمند

msv

مشاوره …!

چنانچه شما نیاز به مشاوره در خصوص خرید تلفن سانترال دارید و نمی دانید برای شما چه تجهیزاتی مناسب می باشد می توانید از ما مشاوره بخواهید کارشناسان این شرکت با صبر و دقت تمام سعی در راهنمایی شما دارند و این شرکت یکی از یهترین و کاملترین وب سایت های ایران در خصوص تلفن سانترال را برای پاسخگوی به این نیاز عزیزان را ه اندازی نموده است .

us-job

فعالیت های اصلی شرکت :

ارائه کلیه خدمات طراحی و مشاوره و بازدید رایگان سیستم های حفاظتی و امنیتی – نظارت – نصب و راه اندازی – سرویس و نگهداری – از جمله:

  • دستگاه های سانترال پاناسونیک
  • سیستم دوربین های مدار بسته (CCTV)…
  • انتقال و ضبط تصویر…
  • طراحی وب سایت
  • سیستم های مخابراتی(سانترال و اینترنال)…
  • سیستم های برق اضطراری…
  • و دیگر اموراتی که در زمینه دستگاه های سانترال و سیستمهای حفاظتی امنیتی می باشد .
bg_footer